Офіційний сайт Часопису Антропологія http://anthropology.com.ua на даний момент перебуває у стадії дорозробки і розвитку.

«АНТРОПОЛОГІЯ» - часопис про людину, життя, медицину та цивілізацію

Журнал для широкого кола читачів та професіоналів в області медицини, а також - екології, психології, соціології, історії науки й інших напрямів природознавства у переломленні з життям і здоров'ям людини та людства. Створюється і видається для всіх, хто цікавиться минулим, сьогоденням і перспективами майбутнього життя і здоров'я людини. Об’єднує наукові (з відповідними вимогами), освітні, просвітницькі, науково-популярні, публіцистичні та художні публікації про людину.
Відповідальність за достовірність інформації, а також зміст і оформлення реклами несуть автори і рекламодавці. Рекламодавці самостійно відповідають за дотримання авторських прав, а також прав третіх осіб або сторін, поряд із наведенням у рекламі необхідних документальних посилань, передбачених законодавством України.
Всі зазначені в публікаціях торгові марки є власністю їхніх власників.
Висловлені в публікаціях думки не обов'язково відображають точку зору видавця, редактора або ж редакційної ради.
Редакція зберігає за собою право редагувати надані тексти.
Використання матеріалів можливе лише з письмового дозволу редакції.
Незважаючи на заходи, вжиті для забезпечення точності представлених величин доз, найменувань лікарських препаратів або інших виробів медичного застосування, відповідальність в будь-якому випадку лягає на лікаря, який проводить призначення. Ні автори, ні редактор, ні видавець не можуть нести відповідальність за помилки або інші наслідки, що виникли внаслідок використання інформації, що міститься у виданні. З питань детальних відомостей про призначення або вказівок про застосування будь-якого обговорюваного тут продукту або процедури, будь ласка, звертайтеся до відповідної інформації про призначення або інструктивних матеріалів виробника.
Згадка або НЕ згадка в публікаціях будь-якого продукту не означає рекомендацію його застосування або незастосування, тобто комерційні назви продуктів і технологій, якщо не вказано інакше, наводяться у довідково-академічних цілях, але не для реклами, промоції та ін.
Зв'язок з авторами публікацій можливий через редакцію.
Редакція не консультує з питань діагностики, лікування та профілактики захворювань у окремих осіб. Також не надаються відомості про лікувальні заклади в Україні та закордоном.
З приводу властивостей, характеристик і питань придбання продуктів та / або отримання послуг, що згадуються в оприлюднених статтях, редакція відомостей не надає.